Terug naar het overzicht

PUGLIA

Beschrijving

PUGLIA

Jean Devos, partner van Vesparoute en oprichter van Kalitumba Travel met ondermeer Vespa vakanties kent de streek als geen ander en geeft je leuke tips voor tijdens en na de route. Antonio is steeds standby voor technische bijstand.

Puglia is nog een relatief onbekende regio in Zuid-Italië, de laars. Met een even mooie natuurpracht als in Toscane vind je hier geen massa toerisme. Hier leer je echter het echte Italië kennen. Hier krijg je het gevoel, Italië voor jezelf te hebben.

Hieronder vindt u ons aanbod :

Trulli Pietra Preziosa Martina Franca www.trullipietrapreziosa.it
Agriturismo Masseria Torricella Alberobello www.masseriatorricella.it
Masseria Chiancone Torricella Martina Franca www.masseriachiancone.it
Hotel Chiusa di Chietri**** Alberobello www.lachiusadichietri.it
Hotel Il Palmento**** Locorotondo www.ilpalmento.com
Masseria Abate Resort**** Noci www.abatemasseria.it
Tenuta Monacelle**** Selva di Fasano - Monopoli www.tenutamonacelle.com
Masseria Montenapoleone Pezze di Greco www.masseriamontenapoleone.com
Masseria Rosa Alberobello www.masseriarosa.com
Canne Bianche Lifestyle & Hotel**** Torre Canne www.cannebianche.com

 

DOWNLOAD HIER DE PRIJSLIJST   

PUGLIA

Nu online aanvragen

Kies voor Vesparoute omdat:

  • GPS met routes inbegrepen!
  • Ontdek de mooiste regio's in België
  • Benzine + helm(en) inbegrepen
  • Goed-weer-garantie
  • Reserveer eenvoudig online

Terug naar het overzicht